Skip to Content

20190711-IMG_9388

O nas

Bianca Pasta & Wine

Bianca Pasta & Wine to kameralna restauracja w uroczym zakątku przy Rynku Głównym i Kościele Mariackim. Oferujemy to co jest kwintesencją włoskiej kuchni – prostotę i zarazem radość komponowania potraw, bazując na najlepszych składnikach sprowadzanych z różnej części Włoch. Cieszy nas gotowanie i to, że możemy w tym miejscu realizować na Państwa oczach (posiadamy otwartą kuchnię) nasze pomysły i przepisy inspirowane rozmaitymi doświadczeniami kulinarnymi.

Nasza karta

Nasza karta zmienia się sezonowo – hołdujemy produktom najwyższej jakości, produktom nieprzetworzonym i produktom sezonowym, z których możemy wydobyć esencję smaku i sprawić by proponowane kompozycje były wyjątkowe. Menu opiera się na produktach świeżych, nieprzetworzonych, nie zawierających konserwantów, barwników i sztucznych ulepszaczy. Jedynymi przyprawami jakich używamy do wydobycia smaku są sól, pieprz, warzywa i świeże zioła takie jak bazylia, oregano, mięta, tymianek.
bianca-chef-sg

Robert Koczwara

Szef Kuchni poza propozycjami z karty proponuje również naszym Gościom pozycje dodatkowe: makaron bezglutenowy lub pełnoziarnisty, na bazie których przygotowywane są pasty oraz komponuje menu degustacyjne, składające się z pozycji spoza głównego menu.